Ekologiczna energia

Naturterm

Naturterm to marka, która powstała, by realizować coraz bardziej skomplikowane i ambitne inwestycje naszych klientów. Od lat słuchaliśmy inwestorów, rozumieliśmy ich oczekiwania, których realizacja w jednym miejscu nie była możliwa.

Teraz jest – w Naturterm.

Poprzez rozpoznanie i szczegółową analizę indywidualnych potrzeb klienta, naszą wiedzę i profesjonalizm, znajdujemy rozwiązania optymalne i dopasowane idealnie do danej realizacji. Bazujemy na współpracy ze sprawdzonymi partnerami, liderami rynku w poszczególnych segmentach, ale nie zamykamy się na innych producentów urządzeń. Dzięki temu możemy proponować rozwiązania każdemu, nawet najbardziej wymagającemu inwestorowi.

Oferowane usługi:

 • Pompy ciepła
  Obniż znacząco koszty budowy domu, efektywnie ogrzej dom i podgrzej wodę użytkową dzięki pompie ciepła.
 • Systemy fotowoltaiczne
  Zainwestuj w energię ze słońca i oszczędź na rachunkach za prąd. Całkowicie bezobsługowa fotowoltaika uniezależni cię od wzrostu cen energii elektrycznej.
 • Rekuperacja i wentylacja
  Optymalna temperatura w całym domu i zawsze świeże powietrze bez wychodzenia na zewnątrz – to wszystko możliwe jest tylko dzięki wentylacji mechanicznej z rekuperacją.
 • Klimatyzacja
  Obniż temperaturę wewnątrz pomieszczeń, utrzymaj optymalną wilgotność powietrza i zadbaj o swój komfort latem.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą:

Oferta Naturterm

Zainteresowany współpracą?

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa z całej Polski. Wybierając ALMEF decydujecie się Państwo na współpracę z firmą zapewniającą fachową i profesjonalną obsługę na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

Skontaktuj się z nami

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz używanie cookies, zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki internetowej. Więcej
OK