O firmie

ALMEF – Twój partner w inwestycji

W ramach naszej działalności świadczymy przede wszystkim usługi inżyniersko – konsultingowe wraz z przygotowaniem inwestycji do realizacji, a także kompleksową realizację. Zapewniamy kompleksową obsługę w trakcie prowadzenia inwestycji oraz użytkowania obiektów budowlanych.

ALMEF - Kopmpleskowa obsługa inwestycji

Mamy za sobą bogate, wieloletnie doświadczenie w obsłudze inwestycji budowlanych o różnej specyfice ze szczególnym uwzględnieniem instalacji oraz sieci sanitarnych.

Przez wiele lat mieliśmy okazję uczestniczyć w każdym etapie procesu inwestycyjnego. Pozwoliło nam to uzyskać uprawnienia budowlane do kierowania i projektowania niezbędne na etapie przygotowania oraz realizacji inwestycji, a także uprawnienia eksploatacyjne i dozorowe.

Znajomość procesów w różnych aspektach realizacji, połączona z praktyczną znajomością przepisów prawa budowlanego i ustawy PZP, pozwala na obiektywną i niezależną ocenę stosowanych rozwiązań.

Szerokie spojrzenie i orientacja na rozwiązanie problemów pozwala wykorzystać wiedzę i doświadczenie praktyczne na każdym etapie procesu związanego z inwestycją i eksploatacją obiektu i infrastruktury.

Bez względu na stopień skomplikowania podejmowanych problemów grupa wykwalifikowanych pracowników i współpracowników naszej firmy znajdzie optymalne rozwiązania poparte niezbędnymi analizami techniczno – ekonomicznymi.

W swojej karierze zawsze staraliśmy się kierować zasadą niezależności w ocenie stosowanych rozwiązań.

Poznaj naszą ofertę

Zainteresowany współpracą?

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa z całej Polski. Wybierając ALMEF decydujecie się Państwo na współpracę z firmą zapewniającą fachową i profesjonalną obsługę na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

Skontaktuj się z nami

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz używanie cookies, zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki internetowej. Więcej
OK